ProNature

Clin ProNature

Szczegółowe informacje dotyczące produktu

Clin Pro Nature, zawierający 99,9% składników pochodzenia naturalnego nie tylko zapewnia czystość bez smug, ale jest przyjazny środowisku naturalnemu. Stosowane w produkcie surowce pochodzą ze źródeł zrównoważonych, a cała receptura posiada certyfikację „EU Ecolabel”. Clin Pro Nature jest odpowiedni do mycia takich powierzchni, jak lustra, okna, szyby samochodowe oraz blaty robocze.

Płyn do mycia powierzchni szklanych w rozpylaczu Clin ProNature

Clin Pro Nature, zawierający 99,9% składników pochodzenia naturalnego nie tylko zapewnia czystość bez smug, ale jest też dobry dla środowiska naturalnego. Produkt posiada certyfikację „EU Ecolabel”. Dzięki praktycznej końcówce rozpylającej, aplikacja produktu Clin ProNature jest bardzo prosta. Funkcja pompki jest odpowiednia do mycia dużych powierzchni, podczas gdy funkcja nanoszenia piany rekomendowana jest do czyszczenia uporczywych zabrudzeń.

 

Butelkę wykonano w 100% z plastiku z recyklingu, z czego 50% stanowi plastik pozyskany z prospołecznego projektu – Social Plastic®.

Kup teraz

Koncentrat uzupełniający płynu do mycia powierzchni szklanych Clin ProNature 250 ml

Clin Pro Nature, zawierający 99,9% składników pochodzenia naturalnego nie tylko zapewnia czystość bez smug, ale jest też dobry dla środowiska naturalnego. Produkt posiada certyfikację „EU Ecolabel”.

Praktyczny koncentrat do uzupełniania - uzupełniaj, oszczędzaj i chroń środowisko jednocześnie!

Do wyprodukowania saszetki  z koncentratem do uzupełniania potrzeba 90% mniej plastiku w porównaniu z butelką płynu Clin o pojemności 500 ml. Wystarczy przelać całą zawartość saszetki do pustej butelki Clin 500 ml z rozpylaczem i uzupełnić wodą.

Kup teraz

#Środowisko

 • 99,9% Składników pochodzenia naturalnego. Certyfikacja EU Ecolabel.

 • Butelkę wykonano w 100% z plastiku z recyklingu, z czego 50% stanowi plastik pozyskany z prospołecznego projektu – Social Plastic®.

 • Pamiętaj o odpowiedniej segregacji odpadów.

Odkryj ProNature

 • Nasza misja
 • Nasze wartości
 • Odkryj nasze środki czystości

  Dla czystego domu i czystego środowiska!

  Kup teraz

Bądź #pronature

 • Praktyczne porady
  5 powodów, dla których warto używać środków czyszczących przyjaznych dla środowiska
 • Fakty
  Ogromne korzyści z ponownego wykorzystania wody
 • Aktualności
  Jak możemy zmniejszyć emisję dwutlenku węgla? Sposób postępowania