ProNature

Bref WC ProNature

Szczegółowe informacje dotyczące produktu

Chcesz w sposób ekologiczny zapewniać higieniczną czystość i świeżość toalety każdego dnia? Zaufaj Bref ProNature! Środki do czyszczenia toalet ProNature, razem z najnowszą, łączącą 4 funkcje recepturą zawieszek do toalety Bref ProNature, zapewniają dokładne czyszczenie, zapobiegają osadzaniu się kamienia, dają połysk i świeżość. Dla wyjątkowej świeżości, oba produkty dostępne są w inspirowanych naturą wersjach zapachowych Mięta i Eukaliptus oraz Grejpfrut. Dla aktywnego i ekologicznego sprzątania, używaj nowych środków do czyszczenia toalet Bref ProNature  z formułą zapobiegającą osadzaniu się kamienia, zawierających 90% składników aktywnych pochodzenia naturalnego.

Zawieszki do toalety Bref WC ProNature

Dwie specjalne odmiany zawieszek do toalety Bref ProNature o zapachach Mięta i Eukaliptus oraz Grejpfrut posiadają niezawodną, łączącą 4 funkcje recepturę gwarantującą czystość i świeżość między poszczególnymi spłukaniami toalety, a jednocześnie oferowane są w opakowaniach pochodzących w 100% z recyklingu. Wystarczy umieścić zawieszkę w muszli toalety w miejscu, w którym przepływ wody jest najlepszy, aby doświadczyć czystości i intensywnego zapachu. Inspirowane naturą zapachy to szczególna świeżość przy każdym spłukaniu. Segregując odpady, wystarczy oddzielić karton od plastikowego blistra.

Kup teraz

Płyny do czyszczenia toalety Bref WC ProNature

Najnowszym elementem gamy produktów Bref ProNature jest żel do czyszczenia toalety Bref ProNature w dwóch inspirowanych naturą wersjach zapachowych – Mięta i Eukaliptus oraz Grejpfrut.

 

Specjalna, zapobiegająca osadzaniu się kamienia receptura obejmująca 90% składników  pochodzenia naturalnego zapewnia aktywne czyszczenie i w sposób przyjazny dla środowiska utrzymuje higieniczną czystość toalety. Produkty posiadają certyfikację „EU Ecolabel”. Butelki wytwarzane są w 50% z plastiku pochodzącego z recyklingu. Aby w sposób właściwy zwrócić butelkę do recyklingu po zużyciu produktu, należy z niej zdjąć foliową owijkę. Zdjęcie owijki ułatwia perforacja umieszczona z boku butelki.

Kup teraz

#Środowisko

 • 90% Składników pochodzenia naturalnego w recepturze środka do czyszczenia toalety ProNature. Certyfikacja EU Ecolabel.

 • Opakowania zawieszki do toalety ProNature wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu.

 • Pamiętaj o odpowiedniej segregacji odpadów.

Odkryj ProNature

 • Nasza misja
 • Nasze wartości
 • Odkryj nasze środki czystości

  Dla czystego domu i czystego środowiska!

  Kup teraz

Bądź #pronature

 • Praktyczne porady
  5 powodów, dla których warto używać środków czyszczących przyjaznych dla środowiska
 • Fakty
  Ogromne korzyści z ponownego wykorzystania wody
 • Aktualności
  Jak możemy zmniejszyć emisję dwutlenku węgla? Sposób postępowania